dariaa - komentarze


heyka :*ludziki wąłsnie lece na miasto z asią a patka pojechała nad morze i mnie zostawiła .... ale to nic

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.09.2005 :: 22:53 :: proxy.debacom.pl

andzixx

uuuuu dawno już nie wpadałam tu i widze ze dawno pisałaś notke :] czekam na kolejną 3maj sie cieplutko
12.08.2005 :: 23:01 :: w3cache.astral.lodz.pl

gabrynia

Fajna notka.Wpadnij do mnie,wystarczy tylko kliknąć na napis Gabrynia.Nara
12.08.2005 :: 21:16 :: apn171.neoplus.adsl.tpnet.pl

zachęcam do udziału w konkursie na naj bloga na- www.nic-godnego-uwagi.blog.onet.pl
12.08.2005 :: 18:39 :: cr2.internetdsl.tpnet.pl

kredka

OO ta ja tez lubie wychodzic na miasto...a raczej uwielbiam...ciezko mnie wygonic ze sklepu...dlatego jak pytam sie znajomych czy ida ze mna na miasto...he i wszystko jasne...kadzy sie denerwuje..zwlaszcza koledzy...dziewczyna to dziewczyna musi wszystko zobaczyc...obejrzec itp... My baby to sie mamy ... ale w zyciu bym nie chciala byc facetem...za zaadne skarby...heh no to na tyle...pozdrawiam i zapraszam do siebie
12.08.2005 :: 16:36 :: ddf240.neoplus.adsl.tpnet.pl

;)

Hejka!!! Masz super bloga i mam do ciebie prośbe. Mam koleżankę, która marzy o tym by być w kolumnie najczęściej czytanych blogów. Wystarczysz że wejdziesz na jej bloga i nie musisz zostawiać komentarza jeżeli nie chcesz. Ale jeśli zostawisz to ona nie będzie miała nic przeciwko i się odwdzięczy. Oto jej adres http://us5.blog.onet.pl Mam nadzieję, że pomożesz w spełnieniu jej marzenia :)
Talk.pl :: Wróć